Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

Marketingové údaje

Marketingová data nám prozradí, na které reklamy jste klikli nebo jak jsou naše kampaně na sociálních sítích úspěšné.

Veřejné osvětlení pro města a obce

Ocenění našich produktů je jasným plusem při výběru LED veřejného osvětlení pro obce, města, parky, klidové zóny, náměstí nebo pěší zóny. Přinášíme lokacím světlo a moderní technologie.

Odeslat poptávku

Osvětlení pro veřejné komunikace

Hladiny osvětlení včetně všech světelných parametrů jsou striktně dány normou ČSN. Pro dosažení normových parametrů je často vyžadována kombinace různých optických a výkonových parametrů svítidel. Řada svítidel MARUT nabízí největší rozmanitost parametrů. Řada svítidel TEKO je volbou pro zákazníky s požadavkem na rovný povrch horní části svítidla.

Veřejná osvětlení pro přechody

Přechody jsou rizikovou částí komunikace, kde je potřeba zvýšené pozornosti chodců i řidičů. Osvětlení přechodu má svá přesná pravidla, včetně doporučení adaptivního osvětlení před i za přechodem. Přechodová svítidla by měla být v provedení s vyšší teplotou chromatičnosti, než jsou ostatní na zbylé části komunikace. Řadu svítidel MARUT Z je možné nabídnout v provedení levá nebo pravá a v maximální teplotě chromatičnosti 5 000 K.

Veřejné osvětlení pro náměstí a pěší zóny

Náměstí a pěší zóny mají své typické rozměry a jsou vždy výzvou pro optimální návrh. Světelné znečištění na fasádách obytných budov je často největší překážkou při návrhu světelné soustavy. Vhodnou kombinaci pro dosažení požadavků je oceněné svítidlo HASSTA, které se vyznačuje velkou modifikací vyzařovacích charakteristik. Speciální řešení pro místa se způsobem montáže na vodící lana nabízí řada svítidel TEKO Rope.

Řešení pro rezidenční oblasti

Moderní čtvrti mají moderní požadavky. Design a cena svítidla nejsou jedinými hodnotícími prvky světelné soustavy. Oceněné svítidlo HASSTA může v provedení PC AMBER splnit také tlak na nižší podíl modré složky ve spektrálním rozložení barvy. Proto jsou všechna naše svítidla veřejného osvětlení k dodání od 1 800 do 5 000 K.

Osvětlení pro železniční prostory

Svítidla určená pro tento typ projektu musí splňovat přesně dané požadavky drážního osvětlení a musí být i schválena pro použití na železnicích.

Řešení pro podchody

Vysoká mechanická odolnost IK 10 je základním prvkem svítidel určených pro osvětlení podchodů. Vhodný materiál pro krytí optické části je tvrzené kalené sklo, které plní požadovanou mechanickou odolnost a je navíc snadno udržovatelné v případě znečištění. Ověřenou variantou pro instalaci do rohu místnosti je produktová řada DURGA.

veřejné osvětlení pro fasády

Vybraná svítidla pro osvětlení fasády musí plnit hlavně vhodné optické parametry. Špatné fasádní osvětlení je často zdrojem nežádoucího světelného smogu, a proto je potřeba vždy začít od kvalitního světelného návrhu. Návrh osvětlení fasády pomocí řady reflektorových svítidel NITYA nabídne požadované zvýraznění architektonického prvku či reklamního poutače.

Nabízíme komplexní realizace
dle Vašich požadavků

Poradenství a konzultace, analýzy nákladů, finanční podpora, technické projektové studie, metrika světelných soustav, inženýrské práce, instalace, revize.

Zpracování důkladných analýz

Zpracování analýzy nákladů, efektivnosti světelných soustav a energetických úspor.

Financování

Zajištění financování rekonstrukce osvětlovacích soustav.

Instalace

Zajištění instalace světelných soustav a elektro-montáže.

PC programování

Počítačové programování inteligentního osvětlení.

Konzultace

Konzultace v oblasti úspor energie a odborné poradenství v oblasti osvětlování.

Inženýrské práce

Inženýrské práce, technické projektové studie.

Technické výpočty

Technické výpočty, měření osvětlení, měření světelných soustav.

Revize

Revize, návrhy a projekty nových světelných soustav a inteligentního osvětlení.

Realizovali jsme

Prohlédněte si veškeré projekty

GDAS 2024 GDAS 2019 ADAC EPDA Bigsee LIT
Reddot

 

Prestižní ceny
za produktový DESIGN

I na mezinárodní scéně s námi souhlasí, že naše produkty jsou nadčasové, variabilní, kvalitní a z hlediska produktového designu atraktivní. V silné konkurenci dodavatelů a výrobců LED svítidel se nám daří získávat důležité ocenění a zkušenosti. Mezi významná ocenění patří German Design Award, BigSEE nebo Red Dot.