Kontakty

ELEKTRO-LUMEN, s. r. o.
Hranická 505
753 61 Hranice IV

E-mail: el-lumen@el-lumen.cz

Společnost zapsána v obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu
v Ostravě oddíl C, vložka 5823

Vedení společnosti

Ing. Zdenek Král
jednatel společnosti

Mgr. Markéta Demlová
asistentka jednatele Telefon: +420 581 699 411
Email: demlova@el-lumen.cz

Obchodní oddělení

Martin Stržínek
obchodní ředitel Telefon: +420 724 290 593
Email: strzinek@el-lumen.cz

Zdeněk Čadra
projektový manažer Telefon: +420 775 443 270
Email: cadra@el-lumen.cz

Mgr. Dalibor Černota
export manažer DE Telefon: +420 602 461 215
Email: Mgr. Dalibor ČERNOTA

Dušan Lebiedzik
projektový manažer Telefon: +420 778 775 093
Email: lebiedzik@el-lumen.cz

Jakub Skokan
projektový manažer & export SK Telefon: +420 778 726 027
Email: skokan@el-lumen.cz

Aleš Sova
projektový manažer Telefon: +420 778 775 092
Email: sova@el-lumen.cz

Ing. Pavla Fischbachová
manažer prodeje Telefon: +420 581 699 414
Email: fischbachova@el-lumen.cz

Robin Marszalek
marketing Email: marszalek@el-lumen.cz

Ekonomické oddělení

Jarmila Růžičková
hlavní účetní Telefon: +420 581 699 422
Email: ruzickova@el-lumen.cz

Ing. Lenka Šebestová
účetní Telefon: +420 581 699 421
Email: sebestova@el-lumen.cz

Technické oddělení

Zbyněk Pospíšil
vedoucí technického úseku Telefon: +420 778 546 251
Email: pospisil@el-lumen.cz

Ing. Tomáš Ludvík
zkušební technik Telefon: +420 581 699 413
Email: ludvik@el-lumen.cz

Ondřej Pavelka
technolog, metrolog, regulace Telefon: +420 581 699 416, +420 778 700 181
Email: pavelka@el-lumen.cz

Karel Magrla
projektant – světelný technik Telefon: +420 581 699 417
Email: magrla@el-lumen.cz

Zdeněk Krejčí
projektant – světelný technik Telefon: +420 581 699 423
Email: krejci@el-lumen.cz

Alena Šlosarová
projektant – světelný technik Telefon: +420 778 471 071
Email: slosarova@el-lumen.cz

Lubomír Zubatý
konstruktér Telefon: +420 581 699 413
Email: zubaty@el-lumen.cz

Výrobní oddělení

Ladislav Klemš
vedoucí výroby Telefon: +420 581 699 432
Email: klems@el-lumen.cz

Petr Klimčák
vedoucí kovovýroby Telefon: +420 602 732 021
Email: klimcak@el-lumen.cz

Hana Michálková
skladová účetní Telefon: +420 581 699 431
Email: michalkova@el-lumen.cz

Kontaktní formulář