Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

Marketingové údaje

Marketingová data nám prozradí, na které reklamy jste klikli nebo jak jsou naše kampaně na sociálních sítích úspěšné.

Světelná řešení pro sportoviště

Správné osvětlení sportoviště ovlivňuje výkony a zdraví sportovců během utkání i zážitek fanoušků při jeho sledování. Naše svítidla jsou odolná vůči poškození ze hry a umožňují optimální zážitek při organizaci jakéhokoli utkání.

Odeslat poptávku

Řešení pro zimní stadiony

Zimní stadiony jsou náročná prostředí na osvětlení hlavně z hlediska okolních teplot a vlhkosti. Pro dáne prostory je také doporučeno svícení vyšší teplotou chromatičnosti 5 500–6 500 K a i vyšší index podání barev RA > 90. Možností může být řada svítidel GURU využívajících čipy s dlouhou životností a nízkým poklesem světelného toku.

Řešení pro multifunkční sportovní haly

Univerzální sportovní a kulturní využití haly vyžaduje stejně flexibilní osvětlení. Rozmanitost nabízených činností je předurčena pro použití regulačních prvků pro správný chod soustavy dle prováděných aktivit. Plošné svícení svítidla SURYA G s ochrannou mříží nabízí komfortní osvětlení a odolnost vůči letícímu míči.

Řešení pro tenisové kurty

Raketové sporty jsou činnosti, při kterých sportovec často upře svůj zrak ke stropu. Jakékoliv rušivé světlo umístěné nad hlavou sportovce je nevhodné a oslňující. Asymetrické řešení v podobě řady svítidel SAVITA je vhodnou alternativou, která nabízí rovnoměrné osvětlení ze stěn sportovní haly. Vhodnost použití je ověřena i certifikátem odolnosti vůči nárazu míčem.

Řešení pro venkovní multifunkční sportoviště

Provoz venkovního sportoviště může prodloužit kvalitní světelná soustava. Výběr svítidel by měl vždy zohlednit možnost umístění světelných bodů a dle toho navrhnout optimální optický systém soustavy. Polohovatelný výložník řady svítidel NITYA umožňuje nastavení vyzařování dle potřeb projektu.

Nabízíme komplexní realizace
dle Vašich požadavků

Poradenství a konzultace, analýzy nákladů, finanční podpora, technické projektové studie, metrika světelných soustav, inženýrské práce, instalace, revize.

Zpracování důkladných analýz

Zpracování analýzy nákladů, efektivnosti světelných soustav a energetických úspor.

Financování

Zajištění financování rekonstrukce osvětlovacích soustav.

Instalace

Zajištění instalace světelných soustav a elektro-montáže.

PC programování

Počítačové programování inteligentního osvětlení.

Konzultace

Konzultace v oblasti úspor energie a odborné poradenství v oblasti osvětlování.

Inženýrské práce

Inženýrské práce, technické projektové studie.

Technické výpočty

Technické výpočty, měření osvětlení, měření světelných soustav.

Revize

Revize, návrhy a projekty nových světelných soustav a inteligentního osvětlení.

Realizovali jsme

Prohlédněte si veškeré projekty

GDAS 2024 GDAS 2019 ADAC EPDA Bigsee LIT
Reddot

 

Prestižní ceny
za produktový DESIGN

I na mezinárodní scéně s námi souhlasí, že naše produkty jsou nadčasové, variabilní, kvalitní a z hlediska produktového designu atraktivní. V silné konkurenci dodavatelů a výrobců LED svítidel se nám daří získávat důležité ocenění a zkušenosti. Mezi významná ocenění patří German Design Award, BigSEE nebo Red Dot.