Světelná řešení pro sportoviště

Správné osvětlení sportoviště ovlivňuje výkony a zdraví sportovců během utkání i zážitek fanoušků při jeho sledování. Naše svítidla jsou odolná vůči poškození ze hry a umožňují optimální zážitek při organizaci jakéhokoli utkání.

Odeslat poptávku

Řešení pro zimní stadiony

Zimní stadiony jsou náročná prostředí na osvětlení hlavně z hlediska okolních teplot a vlhkosti. Pro dáne prostory je také doporučeno svícení vyšší teplotou chromatičnosti 5 500–6 500 K a i vyšší index podání barev RA > 90. Možností může být řada svítidel GURU využívajících čipy s dlouhou životností a nízkým poklesem světelného toku.

Prohlédnout katalog

Řešení pro multifunkční sportovní haly

Univerzální sportovní a kulturní využití haly vyžaduje stejně flexibilní osvětlení. Rozmanitost nabízených činností je předurčena pro použití regulačních prvků pro správný chod soustavy dle prováděných aktivit. Plošné svícení svítidla SURYA s ochrannou mříží nabízí komfortní osvětlení a odolnost vůči letícímu míči.

Prohlédnout katalog

Řešení pro tenisové kurty

Raketové sporty jsou činnosti, při kterých sportovec často upře svůj zrak ke stropu. Jakékoliv rušivé světlo umístěné nad hlavou sportovce je nevhodné a oslňující. Asymetrické řešení v podobě řady svítidel SAVITA je vhodnou alternativou, která nabízí rovnoměrné osvětlení ze stěn sportovní haly. Vhodnost použití je ověřena i certifikátem odolnosti vůči nárazu míčem.

Prohlédnout katalog

Řešení pro venkovní multifunkční sportoviště

Provoz venkovního sportoviště může prodloužit kvalitní světelná soustava. Výběr svítidel by měl vždy zohlednit možnost umístění světelných bodů a dle toho navrhnout optimální optický systém soustavy. Polohovatelný výložník řady svítidel NITYA umožňuje nastavení vyzařování dle potřeb projektu.

Prohlédnout katalog

Desinfekční zářiče

Využívání UVC záření je jeden z nejúčinnějších způsobů likvidace bakterií a virů. Produktová řada GERMIN nabízí široké využití této technologie. GERMIN MOBILE může být jeden ze způsobů kompletní desinfekce šaten, kanceláří, pokojů a dalších prostorů.

Nabízíme komplexní realizace
dle Vašich požadavků

Poradenství a konzultace, analýzy nákladů, finanční podpora, technické projektové studie, metrika světelných soustav, inženýrské práce, instalace, revize.

Zpracování důkladných analýz

Zpracování analýzy nákladů, efektivnosti světelných soustav a energetických úspor.

Financování

Zajištění financování rekonstrukce osvětlovacích soustav.

Instalace

Zajištění instalace světelných soustav a elektro-montáže.

PC programování

Počítačové programování inteligentního osvětlení.

Konzultace

Konzultace v oblasti úspor energie a odborné poradenství v oblasti osvětlování.

Inženýrské práce

Inženýrské práce, technické projektové studie.

Technické výpočty

Technické výpočty, měření osvětlení, měření světelných soustav.

Revize

Revize, návrhy a projekty nových světelných soustav a inteligentního osvětlení.

Realizovali jsme

Prohlédněte si veškeré projekty

Vývoj optimalizovaného systému inteligentního osvětlení v rámci konceptu SmartCity Pořízení FV systému o výkonu 64,40 kWp pro společnost ELEKTRO-LUMEN, s. r. o.

Evropská ocenění
pro svítidla
LUMEN LIGHTS

Kvalitu našich výrobků prověřujeme na mezinárodních designových soutěžích, kde se nám v silné konkurenci dodavatelů daří získávat důležité body a zkušenosti. Mezi významná ocenění patří i Německá cena za design 2019.