Světelná řešení pro sportoviště

Správné osvětlení sportoviště ovlivňuje výkony a zdraví sportovců během utkání i zážitek fanoušků při jeho sledování. Naše svítidla jsou odolná vůči poškození ze hry a umožňují optimální zážitek při organizaci jakéhokoli utkání.

Odeslat poptávku

Řešení pro zimní stadiony

Zimní stadiony jsou náročná prostředí na osvětlení hlavně z hlediska okolních teplot a vlhkosti. Pro dáne prostory je také doporučeno svícení vyšší teplotou chromatičnosti 5 500–6 500 K a i vyšší index podání barev RA > 90. Možností může být řada svítidel GURU využívajících čipy s dlouhou životností a nízkým poklesem světelného toku.

Řešení pro multifunkční sportovní haly

Univerzální sportovní a kulturní využití haly vyžaduje stejně flexibilní osvětlení. Rozmanitost nabízených činností je předurčena pro použití regulačních prvků pro správný chod soustavy dle prováděných aktivit. Plošné svícení svítidla SURYA G s ochrannou mříží nabízí komfortní osvětlení a odolnost vůči letícímu míči.

Řešení pro tenisové kurty

Raketové sporty jsou činnosti, při kterých sportovec často upře svůj zrak ke stropu. Jakékoliv rušivé světlo umístěné nad hlavou sportovce je nevhodné a oslňující. Asymetrické řešení v podobě řady svítidel SAVITA je vhodnou alternativou, která nabízí rovnoměrné osvětlení ze stěn sportovní haly. Vhodnost použití je ověřena i certifikátem odolnosti vůči nárazu míčem.

Řešení pro venkovní multifunkční sportoviště

Provoz venkovního sportoviště může prodloužit kvalitní světelná soustava. Výběr svítidel by měl vždy zohlednit možnost umístění světelných bodů a dle toho navrhnout optimální optický systém soustavy. Polohovatelný výložník řady svítidel NITYA umožňuje nastavení vyzařování dle potřeb projektu.

Desinfekční zářiče

Využívání UVC záření je jeden z nejúčinnějších způsobů likvidace bakterií a virů. Produktová řada GERMIN nabízí široké využití této technologie. Germin MOBILE může být jeden ze způsobů kompletní desinfekce šaten, kanceláří, pokojů a dalších prostorů.

Nabízíme komplexní realizace
dle Vašich požadavků

Poradenství a konzultace, analýzy nákladů, finanční podpora, technické projektové studie, metrika světelných soustav, inženýrské práce, instalace, revize.

Zpracování důkladných analýz

Zpracování analýzy nákladů, efektivnosti světelných soustav a energetických úspor.

Financování

Zajištění financování rekonstrukce osvětlovacích soustav.

Instalace

Zajištění instalace světelných soustav a elektro-montáže.

PC programování

Počítačové programování inteligentního osvětlení.

Konzultace

Konzultace v oblasti úspor energie a odborné poradenství v oblasti osvětlování.

Inženýrské práce

Inženýrské práce, technické projektové studie.

Technické výpočty

Technické výpočty, měření osvětlení, měření světelných soustav.

Revize

Revize, návrhy a projekty nových světelných soustav a inteligentního osvětlení.

Realizovali jsme

Prohlédněte si veškeré projekty

Evropská ocenění
pro svítidla
LUMEN LIGHTS

Kvalitu našich výrobků prověřujeme na mezinárodních designových soutěžích, kde se nám v silné konkurenci dodavatelů daří získávat důležité body a zkušenosti. Mezi významná ocenění patří i Německá cena za design 2019.