Světelná řešení pro průmysl a komerční prostory

Produktové řady svítidel, vyráběné naší společností, vyhovují světelným aplikacím ve výrobnách drobných součástí až po těžké strojírenství, od výroby potravin až po kompletaci a kontrolu přesných designových výrobků.

Odeslat poptávku

Řešení pro sklady

Typickým prvkem skladových prostorů jsou regálové systémy, které vyžadují úzkou vyzařovací charakteristiku svítidla, stejně tak i otevřené plochy s požadavkem na difuzní svícení. Pro dané prostory je vhodné použití kolejnicového systému MENAKA, a to vzhledem ke své optické variabilitě a vysoké účinnosti světelných zdrojů. Standardní provedení IP 20 je ve většině projektů dostatečné, v prostorách s vyšším požadavkem na krytí svítidla je dostupná varianta MENAKA IP 54. Stejnou technologii je možné využít v samostatných svítidel řady MENAKSI.

Řešení pro výrobní haly

Náročné prostředí z hlediska prašnosti a okolních teplot vyžaduje kvalitativně trvanlivou soustavu v souběhu s optimální osvětleností pracovních prostor. Průmyslové osvětlení je vždy energeticky nejnáročnější, proto je vhodné zvážit implementaci regulačních a automatizačních prvků. Optimální světelný komfort na pracovišti je možné dosáhnout svítidlem SURYA, které se vyznačuje plošným svícením, doplněným členitým reflektorem.

Řešení pro osvětlení areálů a venkovních ploch

Areály výrobních společností jsou často využívány jako parkoviště nebo rozšířené skladové plochy. Světelný návrh by měl zohlednit parametry prostoru podle prováděné činnosti, tak aby vytvořil dostatečné pracovní podmínky z hlediska bezpečnosti a kvality procesu. Svítidla musí plnit požadavky na teplotní, mechanickou i povětrnostní odolnost. Jako fasádní osvětlení je možné využít reflektorovou řadu svítidel NITYA, nebo použít řadu svítidel MARUT určenou pro montáž na sloup či výložník.

Desinfekční zářiče

Využívání UVC záření je jeden z nejúčinnějších způsobů likvidace bakterií a virů. Produktová řada GERMIN nabízí široké využití této technologie. Germin MOBILE může být jeden ze způsobů kompletní desinfekce šaten, kanceláří, pokojů a dalších prostorů.

Nabízíme komplexní realizace
dle Vašich požadavků

Poradenství a konzultace, analýzy nákladů, finanční podpora, technické projektové studie, metrika světelných soustav, inženýrské práce, instalace, revize.

Zpracování důkladných analýz

Zpracování analýzy nákladů, efektivnosti světelných soustav a energetických úspor.

Financování

Zajištění financování rekonstrukce osvětlovacích soustav.

Instalace

Zajištění instalace světelných soustav a elektro-montáže.

PC programování

Počítačové programování inteligentního osvětlení.

Konzultace

Konzultace v oblasti úspor energie a odborné poradenství v oblasti osvětlování.

Inženýrské práce

Inženýrské práce, technické projektové studie.

Technické výpočty

Technické výpočty, měření osvětlení, měření světelných soustav.

Revize

Revize, návrhy a projekty nových světelných soustav a inteligentního osvětlení.

Realizovali jsme

Prohlédněte si veškeré projekty

Evropská ocenění
pro svítidla
LUMEN LIGHTS

Kvalitu našich výrobků prověřujeme na mezinárodních designových soutěžích, kde se nám v silné konkurenci dodavatelů daří získávat důležité body a zkušenosti. Mezi významná ocenění patří i Německá cena za design 2019.