Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

Marketingové údaje

Marketingová data nám prozradí, na které reklamy jste klikli nebo jak jsou naše kampaně na sociálních sítích úspěšné.

Světelná řešení pro průmysl a komerční prostory

Produktové řady svítidel, vyráběné naší společností, vyhovují světelným aplikacím ve výrobnách drobných součástí až po těžké strojírenství, od výroby potravin až po kompletaci a kontrolu přesných designových výrobků.

Odeslat poptávku

Řešení pro sklady

Typickým prvkem skladových prostorů jsou regálové systémy, které vyžadují úzkou vyzařovací charakteristiku svítidla, stejně tak i otevřené plochy s požadavkem na difuzní svícení. Pro dané prostory je vhodné použití kolejnicového systému MENAKA, a to vzhledem ke své optické variabilitě a vysoké účinnosti světelných zdrojů. Standardní provedení IP 20 je ve většině projektů dostatečné, v prostorách s vyšším požadavkem na krytí svítidla je dostupná varianta MENAKA IP 54. Stejnou technologii je možné využít v samostatných svítidel řady MENAKSI.

Řešení pro výrobní haly

Náročné prostředí z hlediska prašnosti a okolních teplot vyžaduje kvalitativně trvanlivou soustavu v souběhu s optimální osvětleností pracovních prostor. Průmyslové osvětlení je vždy energeticky nejnáročnější, proto je vhodné zvážit implementaci regulačních a automatizačních prvků. Optimální světelný komfort na pracovišti je možné dosáhnout svítidlem SURYA, které se vyznačuje plošným svícením, doplněným členitým reflektorem.

Řešení pro osvětlení areálů a venkovních ploch

Areály výrobních společností jsou často využívány jako parkoviště nebo rozšířené skladové plochy. Světelný návrh by měl zohlednit parametry prostoru podle prováděné činnosti, tak aby vytvořil dostatečné pracovní podmínky z hlediska bezpečnosti a kvality procesu. Svítidla musí plnit požadavky na teplotní, mechanickou i povětrnostní odolnost. Jako fasádní osvětlení je možné využít reflektorovou řadu svítidel NITYA, nebo použít řadu svítidel MARUT určenou pro montáž na sloup či výložník.

Nabízíme komplexní realizace
dle Vašich požadavků

Poradenství a konzultace, analýzy nákladů, finanční podpora, technické projektové studie, metrika světelných soustav, inženýrské práce, instalace, revize.

Zpracování důkladných analýz

Zpracování analýzy nákladů, efektivnosti světelných soustav a energetických úspor.

Financování

Zajištění financování rekonstrukce osvětlovacích soustav.

Instalace

Zajištění instalace světelných soustav a elektro-montáže.

PC programování

Počítačové programování inteligentního osvětlení.

Konzultace

Konzultace v oblasti úspor energie a odborné poradenství v oblasti osvětlování.

Inženýrské práce

Inženýrské práce, technické projektové studie.

Technické výpočty

Technické výpočty, měření osvětlení, měření světelných soustav.

Revize

Revize, návrhy a projekty nových světelných soustav a inteligentního osvětlení.

Realizovali jsme

Prohlédněte si veškeré projekty

GDAS 2024 GDAS 2019 ADAC EPDA Bigsee LIT
Reddot

 

Prestižní ceny
za produktový DESIGN

I na mezinárodní scéně s námi souhlasí, že naše produkty jsou nadčasové, variabilní, kvalitní a z hlediska produktového designu atraktivní. V silné konkurenci dodavatelů a výrobců LED svítidel se nám daří získávat důležité ocenění a zkušenosti. Mezi významná ocenění patří German Design Award, BigSEE nebo Red Dot.