Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

Marketingové údaje

Marketingová data nám prozradí, na které reklamy jste klikli nebo jak jsou naše kampaně na sociálních sítích úspěšné.

Světelný audit®

Světelný audit®

ELEKTRO-LUMEN ochrání před cenovým šokem za energie

Energetická krize zasáhla snad všechny občany, ale nevyhnula se ani firmám a obcím. Růst cen energií je pořád nejasný, ale jejich pokles na původní hladinu už je asi v nedohlednu. Na trhu je několik možností, jak se s nárůstem cen vyrovnat. V průmyslovém odvětví dochází zejména ke zdražení vlastní produkce, u obcí k posunutí času sepnutí veřejného osvětlení. Nic z toho ale není potřeba.

Moderní a energeticky úsporné osvětlení dokáže okamžitě snížit spotřebu elektrické energie. Nárůst cen je tak kompenzován snížením příkonu světelné soustavy. Nové řešení nabízí řadu výhod. Zákazníci zejména ocení delší životnost, větší účinnost, lepší distribuci světla a v neposlední řadě možnost regulace intenzity vyzařovaného světla. V 21. století by u každé soustavy neměl chybět regulační prvek, který umožňuje snižovat hladinu osvětlení v době, kdy není potřeba svítit anebo je dostatečný přísun denního světla. Všechny produkty navíc disponují standardizovanými komponenty, které je možné v budoucím čase servisovat či opravovat. Široká nabídka produktů umožňuje vytvořit energeticky účinné osvětlení v každém prostoru od kanceláří přes průmyslové celky až po veřejné osvětlení.

Naše společnost má za sebou již řadu větších i menších realizací. Na trhu působíme již 29 let a máme zkušenosti s těžkým průmyslem (Třinecké železárny), automotive (ŠKODA AUTO), kancelářským osvětlení (pobočky KB) i veřejným osvětlením (Brno). Jsme tak schopni nabídnout nezávislou konzultaci právě pro vaše prostory se zkušeností z již realizovaného projektu.

 

Světelný audit

Pro rychlý přehled v možných úsporách jsme vytvořili jednoduchý nástroj s označením „SVĚTELNÝ AUDIT“. Jasné vyčíslení stávajícího příkonu soustavy oproti možné alternativě v LED provedení nabízí přehled o energetické bilanci a možné návratnosti investice. Investice do rekonstrukce osvětlení přináší nejen úspory, ale také zlepšení světelných podmínek které ocení vaši zaměstnanci, popřípadě občané měst a obcí.

Kontaktujte nás, rádi pro Vás zpracujeme světelnou studii s parametry vašeho projektu.

Související články

Designérský úspěch

Designérský úspěch

Pomyslný designérský „Oscar“ za produktový koncept nového svítidla LUPA.

DARK SKY

DARK SKY

Svítidla s certifikátem DarkSky®, která správně svítí a pomáhají chránit noční prostředí.