Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

Marketingové údaje

Marketingová data nám prozradí, na které reklamy jste klikli nebo jak jsou naše kampaně na sociálních sítích úspěšné.

Multifunkční SMART sloup

Od informačních prvků po odpočinek,
až po nabíjení…

Lampa

Hlavní svítidlo pro vytvoření bezpečné zóny v nočních hodinách

Indikační pole zobrazující aktivní prvky

Informační panel s ovladačem Trackball

Pryžový stojan na ochranu kola před poškozením

Odpočinková zóna s přípojkou USB

Multifunkční sloup
Multifunkční sloup

Co je to multifunkční
sloup pro obce a města

Multifunkční sloup je designově zpracované zařízení,
které je ve svých jednotlivých provedeních vybaveno řadou
komunikačních prvků. V základu je multifunkční sloup použitelný
jako informační prvek pro obce, cyklostezky, vybavení parků
a odpočinkové zóny.

Co multifunkční sloup umí

Multifunkční sloup obsahuje plnohodnotné parkové svítidlo s aktorem řízení. Viditelné signalizační prvky v těle sloupu mohou
znázorňovat aktuální stav jednotlivých systémů barevnou indikací. Standardní prvky jako nabíjení elektrokol a aut může
být doplněno o přístupový bod Wi-Fi, enviromentální čidla či zobrazovací display.

DALŠÍ FUNKCIONALITY

Multifunkční informativní display

Display nabídne podporu pro ovládání sloupu a možnost doplnění informací pro uživatele v dané lokalitě. Můžou to být příkladně cyklotrasy nebo seznam turistických míst v okolí. Display je stejně jako ostatní prvky volitelnou součástí sloupu a není na něm závislá samotná funkcionalita.

Displej

Stojan na (elektro) kola

Stojan lapidárního kruhového tvaru je tvořen unikátním profilem z dvojího materiálu – uvnitř nosná pozinkovaná ocel, vnější plášť je vyroben z odolné pryže. Prstenec je zasazen do jemně tvarovaného držáku z hliníkové slitiny. Stojan je pevný, aby vaše kolo podepřel, ale je měkký, aby ho nepoškodil.

Displej

Chytrá relaxační zóna pro váš komfort

Parková lavička s dřevěným prvkem v masivní ocelové konstrukci se vhodně hodí do veřejného prostoru. Varianta s USB konektorem nabídne možnost dobití „baterií“ samotných cyklistů i jejich elektrických přístrojů. Specialitou je dvoubarevné lakování ocelových podnoží, nabízené v šesti barevných kombinacích. Večer vynikne i dekorativní LED podsvětlení a v kombinaci s hlavním svítidlem vytvoří bezpečnou zónu.

Displej

Smart City

Multifunkční sloup je plně automatické zařízení, které pro spuštění stačí napojit do elektrické sítě. Dokáže však nabídnout mnohem více. Integrací do nadřazených systému Smart City může poskytovat aktuální data z jednotlivých čidel, může sledovat aktuální i průměrnou spotřebu nabíjecí stanice či plně ovládat jednotlivé prvky.

Displej